Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie. Více zde |

Insekticidy

Markate® 50

Škodcom nedá spávať

Markate 50 je insekticíd na báze syntetického pyrethroidu vo forme emulzného koncentrátu na ničenie cicavého a žravého hmyzu v poľnohospodárskych plodinách.Advatage preparation


Široké spektrum účinnosti proti cicavým a žravým škodcom

Ľahká miešateľnosť s inými prípravkami

Výhodný pomer ceny a účinku

Pôsobenie prípravku

Prípravok MARKATE 50 je pyrethroidný nesystémový insekticíd proti širokému spektru žravého a cicavého hmyzu. Pôsobí ako dotykový a požerový jed. Je účinný najmä proti žravým škodcom (Lepidoptera, Coleoptera) ako výrazný kontaktný jed. Ďalej má dobrú účinnosť na cicavý hmyz (Homoptera) . Ak sa prípravok použije na skorú jarnú aplikáciu, tak má výrazný vedľajší účinok na roztočce (Tetranychidae) . Je to svetlostabilný pyrethroid s knock-down efektom a relatívne dlhodobým reziduálnym pôsobením . Má repelentný účinok . Pri vysokých teplotách sa účinnosť znižuje, pri teplotách nižších (pod 25 °C) výrazne stúpa.

 

Chcete se dozvědět více o výhodách a využití tohoto produktu?

Kontaktujte nás

Další Insekticidy

Ortus® 5 SC

Selektívny akaricíd vo forme suspenzného koncentrátu, určený na reguláciu výskytu roztočcov na jabloniach a chmeli a erinózy a akarinózy na viniči, a na použitie proti roztočcom v jahodách a v sóji.

Mospilan® 20 SP

Postrekový systémovo účinný insekticíd vo forme vodou rozpustného prášku určeného k ničeniu širokého spektra živočíšnych škodcov v ochrane rastlín.

Sumi-Alpha® 5 EW

Insekticídny postrekový prípravok vo forme vodnej emulzie typu olej – voda (EW) určený na likvidáciu žravých a cicavých škodcov v repke olejnej a obilninách.

Kontakt

SUMI AGRO CZECH s.r.o., organizačná zložka
Krupinská 4
851 01 Bratislava
tel.: +421 263 830 549
sumiagro@sumiagro.sk