Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie. Více zde |

Fungicidy

Mandarin®

Fungicíd, ktorý myslí v obilninách na všetko

Systémový kombinovaný fungicíd vo forme emulzného koncentrátu určený na ochranu obilnín proti listovým a klasovým chorobám vrátane helmintosporiózy a ramuláriovej škvrnitosti.Advatage preparation


Možnosť použitia vo všetkých významných druhoch obilnín

Dokonalá účinnosť proti celému komplexu hubových chorôb

Mimoriadna vitalita ošetreného porastu

Pôsobenie prípravku

MANDARIN je kombinovaný fungicíd s preventívnym, kuratívnym a eradikatívnym účinkom . Je účinný proti veľmi širokému spektru hubových chorôb. Bixafen patrí do chemickej skupiny účinných látok carboxamidov, ktoré pôsobia ako SDH-inhibítor . Bixafen sa vyznačuje mimoriadne dlhou a excelentnou účinnosťou proti širokej škále chorôb. Významná je najmä jeho podporná aktivita fotosyntézy a rastu rastlinných pletív, ktorá sa prejavuje zväčšením listovej plochy . Tebuconazole je systémovo pôsobiaca účinná látka zo skupiny triazolov, ktorá pôsobí ako inhibítor demethylácie (DMI) . Má hĺbkovo systémové pôsobenie s preventívnym, kuratívnym a eradikatívnym účinkom s dlhou dobou perzistencie. V rastlinách je transportovaná akropetálne, a tak zaisťuje ochranu aj nových prírastkov .

Chcete se dozvědět více o výhodách a využití tohoto produktu?

Kontaktujte nás

Další Fungicidy

Cyflamid® 50 EW

Postrekový fungicídny prípravok vo forme vodnej emulzie typu olej : voda (EW) určený v obilninách proti múčnatke trávovej, v jabloniach a hruškách proti múčnatke jabloňovej.

Topsin® 500 SC

Systémový fungicídny prípravok vo forme suspenzného koncentrátu určený na ochranu poľnohospodárskych plodín proti hubovým chorobám.

Yamato®

Postrekový fungicídny prípravok určený na ochranu obilnín, repy cukrovej a repky ozimnej proti hubovým chorobám. Prípravok je vo formulácii suspenznej emulzie (SE).

Kontakt

SUMI AGRO CZECH s.r.o., organizačná zložka
Krupinská 4
851 01 Bratislava
tel.: +421 263 830 549
sumiagro@sumiagro.sk